• .

Kuźnia Kampanierów 2017

Wspólnie z Fundacją Kuźnia Kampanierów, Fundacją Instytut Spraw Obywatelskich oraz Agencją Kreatywną Sweet Jesus! zrealizowaliśmy w 2017 r. projekt „Kuźnia Kampanierów 2017”. Projekt był realizowany ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich. To już trzecia edycja tego projektu, przy pierwszej którą organizował Instytut Spraw Obywatelskich, REGIO było partnerem. Ideą Kuźni jest przeszkolenie lokalnych liderów, realizujących kampanie społeczne. Nabywają oni umiejętności realizacji kampanii, współpracy, pozyskiwania partnerów, czy promocji swoich działań. 9 uczestników wzięło udział w tygodniowym kursie, później przygotowywało i realizowało Indywidualne Plany Kampanii. Podsumowaniem był grudniowy Kongres w Warszawie, gdzie znani społecznicy dzielili się swoimi doświadczeniami, a uczestnicy projektu prezentowali dotychczasowe efekty swoich prac.

logo_fio_KK2017

Kuźnia kurs