turystyka-i-krajoznwstwo-zdjecie-w-tle ok

Regranting 2015

WYNIKI KONKURSU NA REGRANTING

Protokół z konkursu na regranting 20.07.2015

Centrum Inicjatyw na rzecz Rozwoju REGIO działając na zlecenie Urzędu Miasta zrealizowało w 2015 r. konkurs dla organizacji pozarządowych i grup nieformalnych w zakresie turystyki i krajoznawstwa (szczegółowe informacje o przyznaniu REGIO realizacji zadania tutaj). Środki przeznaczone na granty pochodziły z budżetu Miasta Łodzi.

Do konkursu zgłoszonych zostało 31 wniosków, w tym 9 zgłoszonych przez grupy nieformalne i 22 zgłoszone przez organizacje. Przyznanych zostało 17 grantów w kwotach od 900 do 7000 zł, łącznie na kwotę 64 000 zł, w tym 5 grantów dla grup nieformalnych oraz 12 grantów dla organizacji.

We wszystkich działaniach, odbywających się od początku sierpnia do końca listopada wzięło udział blisko 4 000 uczestników. Spośród realizowanych działań wyróżnić można takie jak: spacery (33 wydarzenia), wycieczki rowerowe (7 wydarzeń), wycieczki inne [autokarowe, tramwajowe, biegowe] (6 wydarzeń), warsztaty (27 wydarzeń), gry miejskie (5 wydarzeń), questingi (2 wydarzenia, 8 tras questów), wystawy (2 wydarzenia), realizacja filmu (1 wydarzenie).

Fundacja Urban Forms

Fundacja Edukacyjna Siłaczka