Fifka and Żulik już dostępne

Miło nam poinformować, że na rynku księgarskim jest już nasza nowa książka. Nowa, ale nie do końca - tytuł naszym czytelnikom jest na pewno dobrze znany (Fifka i żulik, czyli domowa kuchnia łódzka), natomiast tym razem z dumą prezentujemy wersję angielską tego wydawnictwa. Jest to nasza pierwsza książka wydana w tym języku, a dodatkowo pierwsza w twardej oprawie. Naszym zdaniem książka bardzo dobrze nadaje się na pamiątkę lub prezent dla gości spoza Polski.

Tak jak przy poprzednich wydawnictwach, również w tym przypadku udało nam się przekonać kilku partnerów do współpracy. Partnerami książki są: hotel Double Tree by Hilton, Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna, Dywilan S.A., hotel Stare Kino oraz Pracownia Tytka.

Ponadto jest nam wyjątkowo przyjemnie ponieważ honorowy patronat nad książką objęły Slow Food Polska oraz Zespół ds. EXPO. W ten sposób symbolicznie podkreślone zostały dwie cechy naszego wydawnictwa – szacunek dla tradycji i dobrego smaku reprezentowane przez Slow Food oraz łódzki charakter i dziedzictwo którym chcemy się pochwalić przed światem organizując w Łodzi Międzynarodową Wystawę EXPO w 2022 r.

Książkę można zamawiać przez formularz zamówienia dostępny na naszej stronie, można ją również nabyć w łódzkich księgarniach oraz w Centrum Informacji Turystycznej.