Kurs przewodnicki

Po blisko 20 latach zbierania wiedzy i doświadczeń w pracy w turystyce, po blisko 1000 zrealizowanych wycieczkach, doszliśmy do momentu kiedy postanowiliśmy stworzyć własny kurs na przewodników turystycznych po Łodzi. Pod wspólnym szyldem Centrum REGIO, Łódzkiej Organizacji Turystycznej oraz Instytutu Geografii Miast i Turyzmu Uniwersytetu Łódzkiego w styczniu 2020 ruszyliśmy z pierwszą edycją kursu.

Do kogo przede wszystkim jest skierowany nasz kurs? Oczywiście do tych, którzy kochają Łódź i chcą ją pokazywać innym, zarażając ich tą miłością. Jakie są ograniczenia? Zapraszamy osoby pełnoletnie, z wykształceniem co najmniej średnim, gotowe do aktywnego udziału w całym kursie. Bardzo mile widziane są osoby znające języki obce w stopniu komunikatywnym. Kurs trwa 6 miesięcy, obejmuje 200 godzin zajęć, w tym 116 godzin wykładów i aż 84 godziny wycieczek tematycznych po mieście.

Zainteresowanych udziałem w kursie zapraszamy do zapoznania się z regulaminem, planem zajęć, a także informacją o kadrze która prowadzi zajęcia. Planujemy, że kurs będzie odbywał się cyklicznie – zależy nam aby zapewnić wszystkim chętnym zdobycie wiedzy i kwalifikacji do prowadzenia wycieczek po Łodzi.

Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące kursu: 693 400 228 lub

biuro@regiocentrum.pl

Pobierz folder