Wycieczki i eventy

Zaczniemy od tego czego nie robimy. Nie zabierzemy Was na wycieczkę do Warszawy czy Gdańska, tym zajmują się inni. Nie zorganizujemy wydarzenia typu 'wieczór w kasynie' czy 'impreza hawajska', w tym też specjalizują się inne firmy i organizacje. Co zatem możemy zrobić?

Z przyjemnością oprowadzimy Was po Łodzi lub zabierzemy na wycieczkę po innych fragmentach województwa łódzkiego. Może to być zarówno klasyczny spacer z przewodnikiem, może być również zwiedzanie fabularne – czemu nie uruchomić wyobraźni i nie zajrzeć do łódzkich pałaców i fabryk w towarzystwie dumnego fabrykanta lub robotnika-rewolucjonisty? Staramy się aby to właśnie nas wyróżniało – kreatywność i fantazja połączona z rzetelną wiedzą i przygotowaniem merytorycznym.

A może wolicie wziąć udział w grze miejskiej? Czekać na Was będzie fabuła związana z łódzką historią i dziedzictwem. Każdy scenariusz wycieczki czy gry miejskiej „szyjemy na miarę”, dopasowując go do oczekiwań Klientów.

Przy naszych realizacjach zawsze współpracujemy z doświadczonymi licencjonowanymi przewodnikami, często autorami książek o Łodzi. Mamy grono profesjonalnych animatorów i bogate zbiory strojów z różnych epok.

Oczywiście gry i wycieczki to nie wszystko. Spotkanie z autorem i opowieści o Łodzi filmowej, literackiej czy secesyjnej? A może warsztaty kulinarne? Dowiecie się na nich nie tylko czym są żulik i fifka, ale także poznacie historię wielokulturowej Łodzi. No i oczywiście spróbujecie typowo łódzkich potraw…

REGIO jest wpisane do Rejestru przedsiębiorców, na wszystkie wykonywane usługi i zlecenia wystawiamy faktury VAT.

Folder z ofertą do pobrania