Kolejna gra miejska w Bibliotece Tuvim

Zapraszamy na kolejne z cyklu wydarzeń animacyjnych realizowanych w Bibliotece Tuvim. Przed nami gra miejska w klimacie filmowym, z wątkami literackimi (i muzycznymi!):

Podobno pewien słynny amerykański reżyser szykuje się do kręcenia w Łodzi swojego nowego filmu, to może być oscarowy hit...
Chcecie zostać filmowymi gwiazdami? A może jako uznani pisarze zająć się tworzeniem scenariuszy? To może być Wasza wielka szansa na światową karierę.
Podczas gry odwiedzicie okolice Biblioteki Tuvim, poznacie miejsca ważne dla historii tego obszaru, dowiecie się też jakie filmy były tu realizowane i w jakich utworach literackich ten teren opisywano.

Wydarzenie 18 września rozpoczynamy w Bibliotece Tuvim o godz. 10.00.
Tu Wasze grupy dostaną instrukcje i wskazówki, wtedy też dostaniecie tablety niezbędne do udziału w grze. Następnie ruszycie w teren aby zmierzyć się z zagadką, a także poznać filmowe i literackie tropy tych okolic. Na koniec podsumujemy całą zabawę i wręczymy nagrody. Całość potrwa do godz. 14.00

Dodatkowe informacje organizacyjne:
- Zabawa jest dostępna dla wszystkich – jednak w przypadku osób niepełnoletnich konieczna jest obecność w zespole przynajmniej jednej osoby pełnoletniej.
- Do udziału w grze niezbędne jest korzystanie ze specjalnej aplikacji. Będzie ją można pobrać na swój telefon (system Anroid), albo otrzymać na tablecie udostępnionym podczas gry.
Udział jest bezpłatny.

Na wydarzenie obowiązują zapisy – wystarczy email (na adres biuro@regiocentrum.pl) lub wiadomość na Messengerze (@CentrumRegio).

Wydarzenie odbywa się w ramach projektu realizowanego wspólnie z Urzędem Miasta Łodzi, Centrum Promocji i Rozwoju Inicjatyw Obywatelskich OPUS, Strefą Aktywności Sąsiedzkiej oraz Biblioteką Miejską w Łodzi.