Łódź: Interaktywny Katalog MICE (a w nim m.in. Regio)

Łódź Convention Bureau wydało najnowszą wersję katalogu obiektów konferencyjnych. To prawdziwe kompendium wiedzy o ofercie miasta związanej z organizacją wydarzeń typu konferencje, kongresy, targi, spotkania firmowe, wydarzenia korporacyjne oraz podróże motywacyjne. Opracowanie w formacie PDF ma charakter interaktywny, z odnośnikami do zewnętrznych witryn, dostarczając tym samym pełnej informacji o prezentowanych produktach.

Miło nam że w katalogu nie zabrakło Regio i naszej oferty, zarówno wycieczek jak i oryginalnych tematycznych gier miejskich.

Łódź: Interaktywny Katalog MICE to bogato ilustrowany, 80-stronicowy katalog, stanowiący niezbędne i bardzo pomocne narzędzie dla planistów spotkań zamierzających organizować wydarzenia w Łodzi. W opracowaniu znaleźć można przede wszystkim szczegółowe informacje o hotelach oraz różnorodnych przestrzeniach konferencyjno-eventowych. Każdy obiekt posiada krótki opis, bezpośrednie dane kontaktowe, najważniejsze parametry liczbowe oraz wykaz sal wraz z ich pojemnościami w danej aranżacji. Dodatkowo katalog zawiera informacje o lokalnych dostawcach usług, najlepszych restauracjach oraz gotowe produkty incentive dla grup biznesowych. Całość uzupełniają część poświęcona atrakcyjności turystycznej Łodzi zawierająca wzmianki o topowych atrakcjach turystycznych, najważniejszych muzeach oraz propozycje wycieczek po mieście.

Katalog powstał w ścisłej współpracy z obiektami i firmami w nim prezentowanymi, dzięki czemu informacje zawarte w katalogu są rzetelne i aktualne. Łódzki Interaktywny Katalog MICE, dzięki swojej elektronicznej formie będzie na bieżąco aktualizowany. Bieżąca wersja Katalogu dostępna jest zawsze pod adresem.