Łódzki budżet obywatelski - popieramy edukację o Łodzi wśród uczniów łódzkich szkół

Można już głosować na wnioski zgłoszone do łódzkiego budżetu obywatelskiego. Każdy mieszkaniec Łodzi (niekoniecznie tu zameldowany) mający co najmniej 16 lat, może głosować na pięć projektów ogólnomiejskich i pięć z dzielnicy w której mieszka. Członkowie stowarzyszenia REGIO przygotowali jeden z wniosków ogólnomiejskich, dotyczący edukacji.

Jeżeli uważasz, że warto, by łódzkie dzieci i młodzież poznały historię i zabytki naszego miasta GŁOSUJ NA PROJEKT NR L0049, NUMER KOLEJNY NA LIŚCIE DO GŁOSOWANIA 42, STRONA 3. Głosować można tutaj: http://budzet.dlalodzi.info/zaglosuj/

Projekt zakłada przygotowanie przez specjalistów konspektów zajęć dla przedszkolaków, uczniów szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych a następnie realizację zajęć edukacyjnych przez wykwalifikowanych przewodników miejskich w szkołach. Każde łódzkie dziecko będzie miało zapewnione dwie godziny profesjonalnie przygotowanych i przeprowadzonych w interesujący sposób zajęć o historii Łodzi, o jej dziedzictwie i zabytkach.

Budujmy w dzieciach i młodzieży zainteresowanie i pasję do Łodzi od najmłodszych lat!