Prezentujemy sylwetki prelegentów na środowej konferencji

Do konferencji "Możliwości rozwoju turystyki kwalifikowanej i krajoznawstwa na terenie województwa łódzkiego" organizowanej przez Centrum Regio wspólnie z oddziałem PTTK Łódź-Polesie oraz Akademią Humanistyczno-Ekonomiczną w Łodzi zostały już tylko dwa dni.

Link do konferencji (zapraszamy do logowania w środę 21.10.2020 od godz. 10.00): https://enowacka.clickmeeting.com/konferencja-mozliwosci-rozwoju-turystyki-kwalifikowanej-

Zachęcamy do zgłaszania się uczestników, a tymczasem przedstawiamy sylwetki prelegentów - zapraszamy do galerii.

Konferencja odbywa się w ramach projekt pn.: „Inicjatywa RUSZ SIĘ Z ŁODZI - aktywność, integracja, współpraca w zakresie krajoznawstwa i turystyki kwalifikowanej, pieszej”, realizowanego przez Polskie Towarzystwo Turystyczno-Krajoznawcze Oddział Łódź-Polesie im. Profesora Jana Dylika, przy współpracy z Domem Kultury „502” - Widzewskie Domy Kultury, w ramach Programu Funduszu Inicjatyw Obywatelskich na lata 2014-2020, Priorytetu 2. Aktywne społeczeństwo, wybranego do dofinansowania w ramach konkursu przeprowadzonego przez Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego.