Regranting z turystyki i krajoznawstwa 2018 - wyniki

Zakończyła się ocena merytoryczna tegorocznych wniosków z zakresu turystyki i krajoznawstwa, gdzie REGIO po raz kolejny działało jako Operator konkursu ogłoszonego przez Biuro Promocji, Komunikacji Społecznej i Turystyki Urzędu Miasta Łodzi.

W tym roku mieliśmy do rozdania dla grantobiorców 48 000 zł, przy czym maksymalne dotacje to 6 000 zł. W wyniku obrad komisji konkursowej (w składzie dwie osoby reprezentujące REGIO, jedna osoba reprezentująca Biuro Promocji, Komunikacji Społecznej i Turystyki UMŁ), wytypowanych zostało 12 wniosków złożonych przez 11 Wnioskodawców. Szczególny nacisk komisja przy ocenie składała na walor promocyjny zaplanowanych działań – zarówno dla mieszkańców, jak również samego miasta, a także na otwartość i dostępność dla wszystkich łodzian.

Wszystkie zaplanowane działania realizowane będą od końca czerwca do listopada, już niedługo mamy nadzieję że będziemy mogli zaprosić wszystkich chętnych na pierwsze wydarzenia realizowane z dotacji.

Wnioskodawcy, którym przyznane zostały dotacje, otrzymają w najbliższych dniach e-maile z informacją odnośnie sugerowanych zmian w budżetach projektów.

Zadanie jest realizowane dzięki dofinansowaniu z budżetu Miasta Łodzi.

wyniki regranting turystyka 2018