Ruszają "Letnie spacery po Łodzi"

Z przyjemnością informujemy że już od 28 maja rusza tegoroczny cykl spacerów po Łodzi organizowany przez Łódzką Organizację Turystyczną. W każdy weekend aż do końca września odbywać się będą spacery po polsku, angielsku i ukraińsku. Nam jest szczególnie miło zaprosić na te spacery bo część z nich prowadzona będzie przez "naszych" przewodników, którzy w ubiegłym roku ukończyli kurs przewodnicki prowadzony przez Regio wspólnie z Łódzką Organizacją Turystyczną oraz Instytutem Geografii Miast, Turyzmu i Geoinformacji UŁ.

Poniżej informacja od organizatora spacerów, więcej szczegółów tutaj.

Rozpoczynamy tegoroczną edycję Letnich Spacerów po Łodzi! Już w ten weekend wystartujemy z wycieczkami, podczas których nasi przewodnicy będą opowiadać o fabrykanckich fortunach i historii miasta, które z czasem stało się miastem filmu i sztuki awangardowej!

We are starting this year's edition of Summer Walks in Łódź! Already this weekend we will start with trips, during which our guides will talk about factory fortunes and the history of the city, which over time has become a city of film and avant-garde art!

Ми розпочинаємо цьогорічний сезон Літніх Прогулянок по Лодзі! ми розпочнемо наші екскурсії, де наші гіди розкажуть вам про долю фабрики та історію міста, яке з часом стало містом кіно та авангардного мистецтва!