Spacer szlakiem Łodzi wielkomiejskiej - ONLINE

NIESTETY Z POWODU WPROWADZANYCH NOWYCH OBOSTRZEŃ W ZWIĄZKU Z WIRUSEM COVID19 JESTEŚMY ZMUSZENI ZREZYGNOWAĆ ZE SPACERU. PRZENOSIMY GO W TRYB ONLINE, ZA KILKA DNI OPUBLIKUJEMY NAGRANIE. ZA ZMIANĘ PRZEPRASZAMY.

Centrum Inicjatyw na rzecz Rozwoju Regio wspólnie z Regionalnym Ośrodkiem Debaty Międzynarodowej w Łodzi zapraszają na ostatni z cyklu spacerów pokazujących Łódź.
Łódź jako Unia Europejska przed swoim powstaniem? Wspólnymi siłami zbudowane miasto Może nie do końca, ale podczas trasy zajrzyjmy na osiedle robotnicze Księży Młyn, zobaczymy jak dawna fabryka przemysłowa może stac sie mekka hipsterów, a parki angielskie trendy w wypoczynku wyznaczaly Miejsce startu: pomnik jednorożca (al. Mickiewicza / ul. Piotrkowska).
To już ostatni z cyklu spacerów tematycznych, prowadzonych przez związanych z Regio przewodnikami. Zakres tematów jest bardzo szeroki, elementem łączącym (poza oczywiście główną bohaterką spacerów) jest nacisk na wymiar międzynarodowy, w jakim funkcjonuje Łódź.
Spacery tematyczne po Łodzi stanowią część cyklu #RODMturysta, którego głównym celem jest namawianie odbiorców do poznania regionów i najciekawszych obszarów naszego kraju. Cykl to okazja do zwiedzania zakątków Polski, poznania naszej kultury, historii, przyrody i tradycji kulinarnych.
Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. W związku z aktualną sytuacją epidemiologiczną prosimy o zachowanie środków bezpieczeństwa: obowiązkowe zakrywanie ust i nosa oraz zachowanie bezpiecznego dystansu!